www.nauczyciele-muzyki.pl - Twój serwis ogłoszeniowy związany z edukacją muzyczną.

Mikołaj Szenfeld
Mikołaj Szenfeld
Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina
Warszawa

Kim jestem?

Nauczyciel

Rodzaj muzyki

Muzyka klasyczna, Muzyka ludowa (folkowa)

Instrument, teoria i inne
Gitara Harmonia Zasady muzyki
Poziom nauczania

Gitara: Zaawansowany

Harmonia: Średnio zaawansowany

Zasady muzyki: Średnio zaawansowany


Treść

Serdecznie witam! Jestem absolwentem studiów magisterskich na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w klasie gitary dr. Marcina Zalewskiego. Mam ponad 8 letnie doświadczenie w nauczaniu dzieci i dorosłych. Uczę na wszystkich poziomach zaawansowania, zapewniam niezbędne materiały. W ramach lekcji, w razie potrzeby uczę także podstaw harmonii, notacji nutowej, tabulatury, notacji rytmicznej, gry akordami oraz teorii muzyki. Program nauczania oraz repertuar dostosowuję pod preferencje ucznia - nie straszna mi też gitara akustyczna. Chętnie pomogę przy doborze gitary. Lekcje prowadzę u ucznia, online, lub w Warszawie, na Starych Bielanach. Zachęcam do kontaktu w celu ustalenia szczegółów. Rekomenduję 2 lekcje tygodniowo na początku (do czasu przyswojenia dobrych nawyków ćwiczenia i postawy przy gitarze), a potem 1-2 lekcję tygodniowo, w zależności od czasu na ćwiczenie własne (granie na instrumencie, nawet na podstawowym poziomie, wymaga trochę wkładu własnego - kluczem jest regularność, a nie ilość).

Galeria zdjęć
CV/Biografia

Uczestniczyłem w dziesiątkach lekcji mistrzowskich z najwybitniejszymi przedstawicielami światowej gitarystyki. Niesposób wszystkich wymienić, ale przy tym nie wypada nie wymienić choćby Marcina Dylli (Polska), Carlo Marchione (Włochy), Pavla Steidla (Czechy), Maximo Diego Pujola (Argentyna), Rolfa Lislevanda (Norwegia) czy Zorana Dukića (Chorwacja).

Jestem współzałożycielem wielu projektów kameralnych - wśród nich najbardziej rozpoznawalnym jest Heroes Orchestra, zespół wykonujący muzykę z gier komputerowych. Zapraszam do sprawdzenia na facebook'u i youtube!

Referencje
Wyślij wiadomość do
Mikołaj Szenfeld
Mikołaj Szenfeld

Wytycz trasę dojazdu

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.