Wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego ruszamy z nową promocją dla nauczycieli muzyki!!
Pierwsze 50 osób, które założy KONTO DARMOWE otrzyma do przetestowania KONTO PREMIUM 6 bezpłatnie! Konto jest ważne przez 6 miesięcy. Promocja jest ważna do końca września 2020 roku.

Jak to działa

Witamy w portalu
nauczyciele-muzyki.pl
Dla
ucznia

Jeśli chcesz nauczyć się śpiewu, gry na instrumencie, zaczerpnąć wiedzy teoretycznej lub po prostu podnieść poziom swoich umiejętności, serwis ten pomoże Ci znaleźć odpowiedniego nauczyciela. Znajdziesz tutaj zarówno nauczycieli muzyki jak i akompaniatorów dostępnych w całej Polsce. Z serwisu możesz korzystać zupełnie bezpłatnie.

Dla
nauczyciela

Jeśli jesteś nauczycielem muzyki, uczysz śpiewu, gry na instrumencie, teorii, kompozycji, dyrygentury, czyli po prostu jesteś oddanym muzycznym pedagogiem i chcesz dotrzeć do jak największej ilości uczniów, serwis ten powstał właśnie z myślą o Tobie. W szybki i prosty sposób pokażemy Ci jak znaleźć się w największej bazie ogłoszeń nauczycieli muzyki w całej Polsce.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.