www.nauczyciele-muzyki.pl - Twój serwis ogłoszeniowy związany z edukacją muzyczną.

Mario Fabiani
Mario Fabiani
Warszawa

Kim jestem?

Nauczyciel

Rodzaj muzyki

Muzyka klasyczna

Instrument, teoria i inne
Fortepian/pianino
Poziom nauczania

Początkujący, Średnio zaawansowany, Zaawansowany


Treść

Witam,

jeżeli jesteś rodzicem a chcesz zapisać swoje dziecko na lekcje gry na pianinie, albo po prostu kochasz muzykę i chcesz zacząć swoją przygodę z pianinem, to z pewnością zainteresuje Cię to ogłoszenie. :)

Nazywam się Mario Fabiani. Pochodzę z Włoch, jestem pianistą i mieszkam w Polsce od 6 lat. Uwielbiam muzykę, szczególnie fortepianową, i lubię dzielić się swoją pasją z innymi ludźmi. Zajmuję się zawodowo nauczaniem (uczę również języka włoskiego) i mam dwuletnie doświadczenie w nauczaniu gry na pianinie. Lekcji gry udzieliłem już dzieciom w wieku przedszkolnym i gimnazjalnym oraz dorosłym.

Oferuję lekcje gry na pianinie. Jest to wspaniałe zajęcie, które m.in. może:
1. Stanowić wyjątkowy bodziec do rozwoju kreatywności oraz błyskotliwości umysłu
2. Uczyć wartości moralnych i osobistych jak samodzielność i dyscyplina
3. Pomagać odprężyć ciało i umysł i pozbyć się stresu
4. Mieć dobry wpływ na samopoczucie
5. Być pięknym, pasjonującym hobby na całe życie, które można uprawiać w wolnym czasie

Uczę w oparciu o rozbudowaną metodę nauki, która obejmuje wszystkie najważniejsze zagadnienia gry na pianinie. Od podstaw do bardziej zaawansowanych tematów. Podchodzę do każdego ucznia indywidualnie i bez problemu dostosowuję metodę do indywidualnych celów.

W czasie nauki dziecko uczy się dyscypliny i samodzielności w zrelaksowanej i przyjemnej atmosferze. Stosuję regularne przerwy w celu zwiększenia komfortu dziecka. Uczy się poprzez zabawę grać na pianinie zarówno utwory przeze mnie proponowane, jak i inne, ciekawe aranżacje jego ulubionych piosenek. Po kilku miesiącach gry dziecko będzie już umiało czytać nuty oraz wykonać proste, znane utwory na pianinie. Jestem wyrozumiałym i cierpliwym nauczycielem, ale również wymagającym.

Jeżeli jesteś już dorosłą osobą i marzysz o tym, żeby nauczyć się grać na pianinie, to wiedz, że nigdy nie jest za późno. :)
W zależności od Twoich celów poprowadzę zajęcia tak, abyś nauczył się tego, czego pragniesz. Nauczysz się podstaw niezbędnych do dalszego, samodzielnego rozwoju, m.in. czytania nut, pozycji rąk, podstawowych gam i akordów. Nauczysz się grać popularne utwory lub melodie przy akompaniamencie lewej albo prawej ręki. Jeżeli to Cię interesuje, w późniejszym etapie nauki możesz także nauczyć się sztuki improwizacji w różnych stylach muzycznych.

Jeżeli szukasz dla siebie lub swojego dziecka nauczyciela gry na pianinie i zainteresowała Cię treść mojego ogłoszenia, po prostu skontaktuj się ze mną telefonicznie lub mailowo (dane kontaktowe widoczne są na moim profilu). W ten sposób omówimy Twoją indywidualną sytuację, Twoje cele oraz inne, ważne detale formalne związane z lekcjami. :)

Wyślij wiadomość do
Mario Fabiani
Mario Fabiani

Wytycz trasę dojazdu

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.