www.nauczyciele-muzyki.pl - Twój serwis ogłoszeniowy związany z edukacją muzyczną.

Marek Piowczyk
Marek Piowczyk
Gdańsk

Kim jestem?

Nauczyciel

Rodzaj muzyki

Jazz i muzyka rozrywkowa

Instrument, teoria i inne
Gitara
Poziom nauczania

Początkujący, Średnio zaawansowany, Zaawansowany


Treść

Oferuję naukę gry na gitarze elektrycznej i akustycznej w wielu stylistykach (jazz, blues, rock, pop, funk, metal i inne) - na każdym poziomie zaawansowania i grupy wiekowej - zarówno dorośli, młodzież jak i osoby młodsze.   Możliwość prowadzenia zajęć również w trybie on-line.  Dopasowuję pogram nauczania pod indywidualne umiejętności i wymagania ucznia. Podzielę się również doświadczeniem współpracy w zespole typu combo, z big bandem czy gry solowej. Możliwość przygotowania i konsultacji pod egzaminy wstępne na uczelnie wyższe muzyczne.

O mnie:
Absolwent studiów stacjonarnych Akademii Muzycznej wydziału Jazzu o specjalizacji Instrumentalistyka Jazzowa (gitara). Zdobywca grand prix konkursów i festiwali muzycznych, również na szczeblu międzynarodowym. Nagrana autorska płyta. Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Publicysta w ogólnopolskim magazynie Gitarzysta. Dyplom magistra sztuki ukończenia studiów wyższych na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa Akademii Muzycznej oraz certyfikat pedagogiczny ukończenia Studium Pedagogicznego AMFN. 

Dzięki moim zajęciom nauczysz się:
-  technik i środków artykulacyjnych
-  świadomej improwizacji
-  zasad harmonii muzyki
-  wykorzystania skal w czasie partii solowych
-  używania słuchu i śpiewu przy tworzeniu i graniu muzyki
-  akompaniamentu gitarowego
-  sprawnie i efektownie grać w Twoim ulubionym stylu muzycznym
-  pracy w studio jako muzyk sesyjny

Udostępnię Ci wszelkie pomoce naukowe, m.in.: książki, nagrania, podkłady, ćwiczenia. W czasie zajęć możesz korzystać z moich instrumentów i wzmacniaczy. Możemy realizować nagrania byś mógł ocenić Twoje muzyczne postępy. Najważniejsze - masz do czynienia z profesjonalnym, świadomym, a przede wszystkim czynnym muzykiem, który przekazuje wiedzę i umiejętności w sposób optymalny, tak by rezultat naszej pracy dawał Ci najlepsze efekty.

Nie obawiaj się zadzwonić czy napisać - jestem po to, by pomóc Ci rozwinąć gitarowe i muzyczne umiejętności, niezależnie od stopnia zaawansowania na jakim jesteś. 

Zapraszam do kontaktu:)
tel.: 793 718 280
Marek

Wyślij wiadomość do
Marek Piowczyk
Marek Piowczyk

Wytycz trasę dojazdu

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.