www.nauczyciele-muzyki.pl - Twój serwis ogłoszeniowy związany z edukacją muzyczną.

Jan Potok
Jan Potok
Liceum Muzyczne im. F. Nowowiejskiego w Gdańsku
Gdynia

Kim jestem?

Nauczyciel

Rodzaj muzyki

Muzyka klasyczna

Instrument, teoria i inne
Śpiew klasyczny
Poziom nauczania

Zaawansowany


Treść

Zapraszam na lekcje śpiewu klasycznego. Podstawy warsztatu zdobywałem pod okiem solistki Teatru Wielkiego Opery Narodowej w Warszawie. Swoje umiejętności doskonaliłem dzięki spotkaniom z wieloma artystami oraz podczas kursów mistrzowskich.
Posiadam indywidualną praktykę pedagogiczną w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.
Moją szczególną pasją w śpiewie jest epoka "bel canto". Dzięki znajomości szerokiego zakresu ćwiczeń oraz literatury pedagogicznej począwszy od XVII-wiecznych traktatów poprzez XIX-wieczne opisy kunsztu słynnych śpiewaków oraz współczesne prace z dziedziny wokalistyki jestem w stanie przekazać wiele fascynującej wiedzy oraz poszerzyć horyzonty myślowe studenta.
Z uczniami opracowuję repertuar oraz interpretacje od muzyki baroku poprzez klasycyzm i romantyzm do współczesności.
Lekcje odbywają się w toku indywidualnym oraz z udziałem akompaniatora-pianisty. Koszt 45-minutowej lekcji to od 60zł do 100 zł (ostateczna cena zależna jest od oczekiwań, poziomu wiedzy, którą będę przekazywać, trybu pracy jaki ustalimy)

Wyślij wiadomość do
Jan Potok
Jan Potok

Wytycz trasę dojazdu

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.