www.nauczyciele-muzyki.pl - Twój serwis ogłoszeniowy związany z edukacją muzyczną.

Elżbieta Bargieł
Elżbieta Bargieł
Kraków

Kim jestem?

Nauczyciel

Rodzaj muzyki

Muzyka klasyczna

Instrument, teoria i inne
Skrzypce
Poziom nauczania

Początkujący, Średnio zaawansowany


Treść

Serdecznie zapraszam na lekcje skrzypiec, prowadzone w przyjaznej i miłej atmosferze :)

Jestem absolwentką Liceum Muzycznego im. F. Chopina w Krakowie oraz Uniwersytetu Jagiellońskiego, specjalności animacja społeczno- kulturowa. Czas studiów wypełniałam pracą w orkiestrze, licznymi koncertami zespołów i wyjazdami zagranicznymi z kwartetem smyczkowym. (Ostatni "kontrakt muzyczny" z kwartetem smyczkowym dane mi było spędzić w "Kraju Kwitnącej Wiśni", gdzie w sumie spędziłam 16 miesięcy). Swoje doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam na Akademii Pedagogicznej (UP), /kierunek pedagogika/, jak również prowadząc lekcje instrumentu.

Ponieważ muzyka jest moją pasją, a praca z dziećmi sprawia mi ogromną radość, bardzo chętnie pomogę w opanowaniu tego trudnego, ale pięknego instrumentu Państwa pociechom.

Na spotkania zapraszam szczególnie dzieci i młodzież, które zaczęły, bądź zaczynają swoją przygodę ze szkołą muzyczną, ale również osoby, które chciałyby "podszlifować" swoje umiejętności. Ponieważ początki bywają trudne i wymagające, chętnie pomogę w "dobrym starcie" na muzycznej drodze :)

Zachęcam do kontaktu
Elżbieta

Wyślij wiadomość do
Elżbieta Bargieł
Elżbieta Bargieł

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.