www.nauczyciele-muzyki.pl - Twój serwis ogłoszeniowy związany z edukacją muzyczną.

Alicja Sobstyl
Alicja Sobstyl
Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku na kierunku jazz i muzyka estradowa: wokalistyka jazzowa oraz Szkoła Muzyczna I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie na ki
Gdańsk

Kim jestem?

Nauczyciel

Rodzaj muzyki

Jazz i muzyka rozrywkowa

Instrument, teoria i inne
Wokal jazzowy/rozrywkowy Kształcenie słuchu Zasady muzyki
Poziom nauczania

Wokal jazzowy/rozrywkowy: Początkujący, Średnio zaawansowany

Kształcenie słuchu: Początkujący, Średnio zaawansowany

Zasady muzyki: Początkujący, Średnio zaawansowany


Treść

Cześć!
Zapraszam serdecznie dzieci, młodzież oraz dorosłych na zajęcia śpiewu online (z emisją głosu, interpretacją piosenki, nauką improwizacji) z możliwością wprowadzenia elementów z zakresu teorii muzyki, czyli: kształcenie słuchu, czytanie i zapisywanie nut, harmonia, podstawy gry na fortepianie. Chętnie podzielę się z wami swoją wiedzą i doświadczeniem zdobytym w szkole muzycznej, na akademii, w trakcie wielu ciekawych warsztatów i na scenie! Niezależnie od tego czy chcesz zajmować się śpiewem zawodowo czy hobbystycznie, dostosuję plan działania pod twoje możliwości i chęci. Praca powinna być przyjemna i tym kieruję się w nauczaniu, co nie odbywa się kosztem jakości i efektywności zadawanych ćwiczeń, z których systematycznie wyciągam wnioski i przedstawiam swoim uczniom. Zapraszam do kontaktu :)))

Galeria zdjęć
Wyślij wiadomość do
Alicja Sobstyl
Alicja Sobstyl

Wytycz trasę dojazdu

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.